[row]
[column size=“2/3″]

Svadobné účesy

Vieme, že svadobný deň je jedným z najkrajších dní každej ženy. Uvedomujeme si, že prípravy na svadobný deň sú náročné a každá žena si zaslúži, aby na svojej svadbe vyzerala výnimočne a žiarila. Poradíme Vám aké svadobné účesy sú vhodné práve pre Váš typ tváre alebo postavy, ktoré sa budú hodiť k Vaším šatám alebo závoju a zohľadníme všetky pre a proti.

Záleží nám na tom, aby ste vyzerali na svojej svadbe ako princezná a celý deň sa bude točiť iba okolo Vás. S nami dosiahnete krásny účes, vzhľad a budete sa cítiť skvele.

Dbáme nato, aby sme zachovali:

  • Váš osobný charakter a črty – účes musí odrážať Vašu osobnosť
  • Účes, ktorý sa hodí aj k Vašim šatám
  • Vašu spokojnosť – Vy ste pre nás prvoradá

Nezáleží na tom, či máte dlhé alebo krátke vlasy, vieme si poradiť so všetkými typmi vlasov a určite vymyslíme účes, v ktorom budete vyzerať nádherne.

Účesy na stužkovú

Milé slečny, radi Vám pomôžeme s Vaším účesom na stužkovú slávnosť. Vieme, že tento deň je pre mladú slečnu jedným krokom k dospelosti, pri ktorom chcete vyzerá úžasne.

Pri tvorbe Vášho stužkového účesu zohľadníme typ Vašej tváre a postavy, typ šiat, ktoré budete mať. Radi Vám bezplatne poradíme, aké typy účesov sú pre Vás vhodné.
Príďte sa o našej kvalite presvedčiť.

Make-up a líčenie

U nás nenájdete len kvalitné a moderné účesy, vieme Vám zabezpečiť aj prekrásne líčenie a make-up.
[/column]
[column size=“1/3″]

Objednajte sa

Dana Šlégrová
Jégeho 10, 821 08 Bratislava – Ružinov
0905 462 667
[/column]
[/row]