O mne

Danka Slegrova

Viem, že základom každého účesu je zdravo vyzerajúci vlas. Počas mojej dlhoročnej praxe a vzdelávania v oblasti kaderníctva som však zistila, že starostlivosť v salóne je to iba polovica cesty k zdravým a lesklým vlasom.
Lebo k dosiahnutiu zdravých vlasov bez poškodenia, lámavosti, vypadávania táto starostlivosť v salóne nestačí. Je k tomu potrebný zdravý životný štýl, fyzické a psychické zdravie, mať radosť zo života. Iba ak je človek spokojný a cíti sa príjemne tak vlasy, pokožka i celé telo pôsobia skvelo 🙂

No a na ceste k tomuto poznaniu som musela pochopiť na akom princípe funguje naše telo,aby som vedela lepšie rozpoznať prečo vždy neslúži tak ako má a vedela ho „opraviť“ na základe tohto poznania a prírodných zdrojov.

Preto som do môjho pracovného kalendára zaradila prezentácie projektu, ktorý ma učí tomuto poznaniu a ja by som to rada predstavila i vám, aby ste sa aj vy mohli naučiť ako dosiahnuť rovnováhu vo svojom živote a vďaka tomu sa cítiť aj vyzerať zdravo, čo sa odzrkadlí aj na kvalite vašich vlasov.

Pre všetkých ktorí sa vedome starajú o svoje zdravie a chcú sa vyhnúť toxickým chemickým látkam som zaradila do svojej ponuky i farbenie s Fytocolour professional na vlasy 100% na rastlinnej báze v BIO kvalite. Som presvedčená, že sa treba starať o seba nielen z vonka ale aj z vnútra, preto sa neustále vzdelávam, čo je pre mňa i mojich blízkych veľkým prínosom.

Teším sa na Vašu návštevu a keď máte potrebu poradiť sa v oblasti kaderníctva, alebo v prevencii zdravia, rada vám poskytnem odborné poradenstvo. Veď čo viac môže potešiť kaderníčku ako úsmev spokojného zákazníka.

Teším sa na Vás,
Vaša Danka.

Moje certifikáty

O MNE

Mám dlhoročné skúsenosti so strihaním rôznych vekových kategórií a rôznych typov učesov.

Moja práca je mojím koníčkom, rada pracujem s ľuďmi, sledujem nové trendy, neustále sa vzdelávam - vlastním rôzne certifikáty.

Pri každej návšteve poskytnem zákazníkovi bezplatné vlasové poradenstvo.

Kontaktujte nás

Dana Šlégrová

Jégeho 10
821 08 Bratislava - Ružinov

0905 462 667

Tvorba webových stránok
Počítačové kurzy v Bratislave
Leitus - jazykové kurzy

Otváracie hodiny

Pondelok - Sobota

Objednajte sa prostredníctvom telefónu
0905 462 667

Iba na telefonickú objednávku na tel. čísle 0905 462 667.

Social Share