kaderníčka

Od základnej školy som skúšala strihať, farbiť, natáčať seba aj svoje kamarátky, no profesiu kaderníčky som začala robiť od roku 2008. Som vďačná za svoju prácu a moje povolanie sa stalo aj mojím koníčkom.

Mám stálych klientov, ale rada privítam aj nové zákazníčky, ktorým poskytnem bezplatné poradenstvo a navrhnem originálny účes šitý na mieru.

Dlhoročnou praxou a vzdelávaním v oblasti kaderníctva som zistila, že základom každého účesu je zdravo vyzerajúci vlas a že starostlivosť v salóne je len polovica cesty ku korune krásy.

Pri farbení vlasov preto používam farby a melíry bez obsahu amoniaku, rastlinnú farbu (Henna) 100% na rastlinnej báze v BIO kvalite, kvalitné keratínové kúry, trvalé s prírodnými zložkami. Na výživu vlasov zvnútra odporúčam vlasovú výživu z účinných ingrediencií preverenú desiatkami klientov. 

Teším sa na Vašu návštevu a ak máte otázku ohľadom  vašich vlasov, či už ide o pomoc pri výbere účesu alebo starostlivosť o vaše vlasy, rada vám poskytnem odborné bezplatné poradenstvo.

Všetko pre trvalú krásu spokojného zákazníka.

Vaša Danka.

Moje certifikáty