Danka Šlégrová
vlasový terapeut

O mne

Moja cesta začala komplexnou výživou, ktorá mi postupne  regenerovala nielen telo, ale pôsobila aj na moje zmysly, upokojila nervový systém, čo ma viedlo k lepšej nálade, ku krajším myšlienkam. Pravidelne som sa vzdelávala a naučené som postupne zavádzala do života.

Žiaden lekár, terapeut, tabletky, ani dobrá rada Vám život nezmení, pokiaľ sa človek sám nezačne v tomto smere vzdelávať a pravidelne krok po kroku uvádzať do života.

Žiaden zázrak na počkanie neexistuje. Mám za sebou veľké množstvo školení a veľa osobných konzultácii s váženými odborníkmi. Mám rada ľudí. Touto cestou im chcem ukázať a budem rada ak Vás budem môcť na tejto ceste poznania sprevádzať.

Ako Vám viem pomôcť?

Webináre
zdravia a života

Webináre zamerané na podporu zdravia a života. Naučíte sa ako upokojiť svoj nervový systém a ovládnuť vaše zmysly.

Chceli by ste mať lepšiu náladu
a zvládať životné situácie hravo?

Telefonická
konzultácia

Je pre Vás zaujímavé prejsť vaše výzvy prostredníctvom telefónu? Ak áno dohodnite s so mnou telefonickú konzultáciu.

Prejdime spolu Vaše výzvy
a nájdime riešenie.

Osobná
konzultácia

Osobná forma konzultácie prináša pochopenie aktuálneho stavu v bezpečnom prostredí. Spolu nájdeme riešenie.

Pochopte Váš aktuálny stav
a nájdite spolu so mnou riešenie.

Naši spokojní klienti.

Danka je veľmi milá a energická osôbka. Vždy ochotná pomôcť a poradiť, preto sa k nej často a s dôverou obraciam. Obdivujem ju pre jej nezávislosť, silu a schopnosť posúvať sa vpred napriek prekážkam. Jej vôľa neustále na sebe pracovať je pre mňa veľkou inšpiráciou.
Evička Foltánová
učiteľka v MŠ
Taký zlatý človiečik ako je Danka, málokto pozná a padne Vám pri nej sánka. Toľko energie a chuti žiť život krásny, poznám ju už nejaký čas, s ňou život je úžasný! Veľmi si vážim jej skvelé nápady. Radosť, šťastie a nik sa s ňou nenudí. Vždy pomôže, veď ona môže a nik s ňou nie je na nože. Ďakujem Ty dievča milé, že prežívam s Tebou vzácne chvíle.
Romana Sagulová
CEO, terapeutka
Danku vnímam ako silnú ženu, čo sa pred ničím nezastaví, vždy sa vynájde a hľadá riešenia ako sa veci dajú uskutočniť. Živel ohňa u nej prevláda, a to nielen vo vlasoch 😉 Oceňujem na nej, že na sebe stále pracuje, aby sa mohla rozvíjať v pracovnej aj osobnostnej rovine, a pomáhať tak aj svojmu okoliu a rodine. No a, práve ona mi ukázala, čo môžem dodávaním výživy každý deň získať a za to som jej veľmi vďačná. 💜
Simona Brkalová

Napíšte mi.

Pre viac informácií som Vám k dispozícii. Napíšte nám krátku správu a ja sa Vám ozvem ihneď ako to bude možné.

  Edit Template

  KERATÍNOVÉ OŠETRENIE PRE OBNOVU POŠKODENÝCH VLASOV

  Môžete mať dlhé, rovné, husté, vlnité alebo kučeravé vlasy, no ak sú poškodené, suché alebo krepovité nedokážu zvýrazniť čaro vašej osobnosti.

  Jej cieľom je vyplniť trhlinky vo vnútri vlasov, čo sa prejaví tým, že vlasy sú na dotyk hladké (nie drsné) a na pohľad lesklé. Bez motavých vlasov.
  Jednoducho oživenie, ktoré si vaše vlasy zaslúžia
  Uľahčite si svoj každodenný styling a získajte ľahko upraviteľné vlasy s dlhotrvajúcim leskom.

  Ponúkame 2 DRUHY OŠETRENIA:

  1. VYSOKO ÚČINNÁ UHLADZUJÚCA KÚRA
  je určená na:
  - vyrovnanie vlnitých a neposlušných vlasov.
  - vyhladenie vlasového vlákna od korienkov ku končekom
  -hydratáciu vlasov a tým eliminuje ich krepovatenie

  Urýchľuje každodennú úpravu vlasov a po tejto kúre odídete s vyhladenými a lesklými vlasmi, ktoré sú ľahko rozčesatelné.
  Obsahuje KERA-KOLAGÉN COMPLEX, vďaka ktorému sa môžete tešiť z vyhladených vlasov po dobu minimálne 12 týždňov.
  Na rozdiel od iných značiek
  Keratin Therapy od Alfaparf ako jediná keratínová kúra vám pri vymývaní keratínu z vlasov nepoškodí štruktúru vašich prirodzených vlasov.

  2. JEDNODUCHÁ EASY LISSE KÚRA NA UCHOVANIE KUČIER
  UPRAVENÁ, ALE PRIRODZENÁ! - Rozlúčte sa vďaka službe EASY LISSE s krepovými vlasmi. Novinkou služby je upravujúci kondicionér s dlhotrvajúcimi účinkami. S jeho pomocou dostanete približne za 1 hodinu pod kontrolu objem a krepovitosť. A to po dobu minimálne 2 mesiacov! Uľahčite si svoj každodenný styling a získajte ľahko upraviteľné a jemné vlasy s dlhotrvajúcim leskom. Vlasy vyzerajú revitalizované, sú hodvábne na dotyk a žiarivo lesklé. Dá sa zmiešať s pigmentom na oživenie farby vlasov.

  3. R-Power Rigena Lifting - Laminárne ošetrenie pre okamžitú regeneráciu

  Prevratná novinka na rýchlu obnovu mimoriadne poškodených vlasov R-Power výplňové lamelárne ošetrenie je kombináciou glykolu, liečivých látok a vysoko koncentrovanej kyseliny hyalurónovej. Ľahká fluidná textúra, pri kontakte s vlhkosťou vlasov sa aktivuje a vytvorí dokonalú emulziu. Liečivé látky sa okamžite viažu na vlasy a prestavujú vlasové vlákno v najviac poškodených oblastiach. Vlasy sú lesklejšie, mäkšie, hydratované a zároveň reštrukturalizované.

  Je vhodný pre všetky typy vlasov, najmä pre poškodené vlasy po chemickom ošetrení, namáhané alebo matné.
  Výsledkom regenerácie je okamžitý efekt ľahkých a lesklých vlasov. Vlasy sú pružnejšie, hydratované a s hodvábnym efektom.

  Revolučné premeny