Spokojnosť mojich zákazníkov je pre mňa vždy prvoradá. Prianiam a požiadavkám zákazníka sa vždy snažím vyhovieť v plnom rozsahu. Rada Vám pred strihaním bezplatne poskytnem vlasové poradenstvo, aby použité produkty a strih bol pre Vás čo najviac vhodný.

[row]
[column size=“1/2″]
[quote cite=“Martinka – Jazykové kurzy“ url=“http://www.leitus.sk“]
Danka je perfektná kadernička. Vždy ma super ostrihala a snažila sa splniť aj moje náročnejšie požiadavky. Taktiež mi robila účesy na spoločenské akcie a vďaka nej som doslova žiarila. Účesy mi vydržali až do druhého dňa. Viem, že sa môžem na ňu spolahnúť a moje vlasy sú v dobrých rukách. 🙂
[/quote]
[/column]
[column size=“1/2″]
[quote cite=“Katka“]
S mojou kaderníčkou Dankou som maximálne spokojná, chodím k nej každý mesiac. V príjemnom prostredí spraví krásny a jedinečný účes aj na ples alebo svadbu.
[/quote]
[/column]
[/row]
[row]
[column size=“1/2″]
[quote cite=“Peter“]
Danka je moja dlhorocna kamaradka a profesionalna kadernicka, prijemna a sikovna. Odporucam vsetkym, je skvela.
[/quote]
[/column]
[column size=“1/2″]
[quote cite=“Elena Kallaiova“]
S pracou kadernicky Danky som vzdy spokojna. Pristupuje ku svojej praci precizne a profesionalne. Vzdy mi vie dobre poradit pri vybere ucesu i starostlivosti o vlasy. Vrelo odporucam.
[/quote]
[/column]
[/row]
[row]
[column size=“1/2″]
[quote cite=“JUDr. Lucia Lohnertová“]
Prácu pani kaderníčky Danky môžem oceniť piatimi hviezdičkami. Vždy ochotná, ústretová, priateľská a po profesionálnej stránke absolútne prvotriedna odborníčka, ktorá progresívne sleduje ako módne trendy, tak aj novinky v oblasti zdravia a ochrany vlasov, pričom presne vie, čo daná klientka či klient potrebuje. S jej prácou a individuálnym prístupom som nadmieru spokojná už vyše 5 rokov, a rozhodne na tom neplánujem nič meniť ani v budúcnosti. Pani Danku vrelo odporúčam!
[/quote]
[/column]
[column size=“1/2″]
[quote cite=“Rika“]
Tvoja práca je najúžasnejšia. Prístup s akým som sa stretla je vysoko profesionálny a pritom osobný. Jednoznačne skvelé poradenstvo a ochota. Si proste jedinečná. Super salón a kaderníčka. 🙂
[/quote]
[/column]
[/row]

[row]
[column size=“1/2″]
[quote cite=“Veronika“]
Objednala som sa p. Danke za účelom zosvetlenia vlasov. Skvele mi poradila čo je pre vlasy šetrnejšie. S poradenstvom som bola veľmi spokojná, pretože mi zhodnotila stav mojich vlasov a následne mi odporučila prípravky na zlepšenie stavu. S výsledkom som veľmi spokojná. Cítila som sa tam veľmi príjemne, majú tam super kolektív a cenovo veľmi dostupná. Vrelo odporúčam, navštívte ju.
[/quote]
[/column]
[column size=“1/2″]
[quote cite=“Michal Šurina – počítačové kurzy“ url=“http://www.itlektor.eu“]
Po tom, ako ma Danka oslovila so žiadosťou o vytvorenie novej stránky a zabezpečenie reklamy na internete som sa aj ja rozhodol využiť jej služby. Nemám ani jednu vec, ktorá by sa mi na jej prístupe a službách nepáčila. Slová sú zbytočné, vyskúšajte jej služby sami. 🙂 Odporúčam.
[/quote]
[/column]
[/row]

Boli ste v našom kaderníctve a chcete sa o svoje skúsenosti podeliť s inými aj Vy? Svoje skúsenosti a názory mi môžete napísať prostredníctvom emailu, za každý názor budem veľmi vďačná.