Keratínová kúra

PROGRESÍVNE VYROVNÁVACIE A REKONŠTRUKČNÉ KERATÍNOVÉ OŠETRENIE PRE VŠETKY TYPY VLASOV

ABSOLÚTNE keratínový progresívny systém kombinujúci vynikajúci výkon a bezpečnosť, schopný uspokojiť veľmi univerzálnym spôsobom všetky potreby rovných, vlnitých, kučeravých vlasov, ktoré sú poškodené, suché až krepovité.

100% BEZPEČNÝ, 100% FLEXIBILNÝ, 100% VYSOKÝ VÝKON.

URČENÝ NA: 3 DRUHY OŠETRENIA:

1. VYSOKO ÚČINNÁ UHLADZUJÚCA KÚRA – VYHLADENÉ, ZAMATOVÉ, LESKLÉ A ĽAHKO ROZČESATEĽNÉ VLASY AŽ PO DOBU MINIMÁLNE 3 MESIACE.

ÚSPEŠNÝ FORMULA KERA-KOLAGÉN COMPLEX a hydrolyzovaný proteínový komplex na báze keratínu a kvarternizovaného kolagénu, ktorý sa zmieša s kyselinou glyoxylovou zaručuje dlhotrvajúci vyhladzujúci účinok.

2. JEDNODUCHÁ EASY LISSE KÚRA NA UCHOVANIE KUČIER

UPRAVENÁ, ALE PRIRODZENÁ! – Rozlúčte sa vďaka službe EASY LISSE s krepovými vlasmi. Novinkou služby je upravujúci kondicionér s dlhotrvajúcimi účinkami. S jeho pomocou dostanete približne za 1 hodinu pod kontrolu objem a krepovitosť. A to po dobu minimálne 2 mesiacov! Uľahčite si svoj každodenný styling a získajte ľahko upraviteľné a jemné vlasy s dlhotrvajúcim leskom.

3. OŠETRUJÚCA KÚRA BOTOX PRE NÁDHERNÉ VLASY PLNÉ VITALITY A LESKU.

V rámci ošetrenia využijete I rehydratačnú masku, ktorá vám je k dispozícii i na domáce použitie. Rehydratačná maska poskytuje vlasom správnu úroveň hydratácie a prispieva k eliminácii prirodzeného procesu vysušovania vlasov. Vlasy vyzerajú revitalizované, sú hodvábne na dotyk a žiarivo lesklé. Dá sa zmiešať s pigmentom na oživenie farby vlasov.

R-Power Rigena Lifting – Reštrukturalizačné lamelárne ošetrenie

Absolútne prevratná novinka na rýchlu obnovu mimoriadne poškodených vlasov

R-Power výplňové lamelárne ošetrenie je kombináciou glykolu, liečivých látok a vysoko koncentrovanej kyseliny hyalurónovej. Ľahká fluidná textúra, pri kontakte s vlhkosťou vlasov sa aktivuje a vytvorí dokonalú emulziu. Liečivé látky sa okamžite viažu na vlasy a prestavujú vlasové vlákno v najviac poškodených oblastiach. Vlasy sú lesklejšie, mäkšie, hydratované a zároveň reštrukturalizované. Je vhodný pre všetky typy vlasov, najmä pre poškodené vlasy po chemickom ošetrení, namáhané alebo matné. Výsledkom regenerácie je okamžitý efekt ľahkých a lesklých vlasov. Vlasy sú pružnejšie, hydratované a s hodvábnym efektom.

Objednajte sa

Dana Šlégrová
Jégeho 10, 821 08 Bratislava – Ružinov
0905 462 667

O MNE

Mám dlhoročné skúsenosti so strihaním rôznych vekových kategórií a rôznych typov učesov.

Moja práca je mojím koníčkom, rada pracujem s ľuďmi, sledujem nové trendy, neustále sa vzdelávam - vlastním rôzne certifikáty.

Pri každej návšteve poskytnem zákazníkovi bezplatné vlasové poradenstvo.

Kontaktujte nás

Dana Šlégrová

Jégeho 10
821 08 Bratislava - Ružinov

0905 462 667

Tvorba webových stránok
Počítačové kurzy v Bratislave
Leitus - jazykové kurzy

Otváracie hodiny

Pondelok - Sobota

Objednajte sa prostredníctvom telefónu
0905 462 667

Iba na telefonickú objednávku na tel. čísle 0905 462 667.

Social Share