[row] [column size="2/3"]

KERATÍNOVÉ OŠETRENIE PRE OBNOVU POŠKODENÝCH VLASOV

Môžete mať dlhé, rovné, husté, vlnité alebo kučeravé vlasy, no ak sú poškodené, suché alebo krepovité nedokážu zvýrazniť čaro vašej osobnosti.

Jej cieľom je vyplniť trhlinky vo vnútri vlasov, čo sa prejaví tým, že vlasy sú na dotyk hladké (nie drsné) a na pohľad lesklé. Bez motavých vlasov.
Jednoducho oživenie, ktoré si vaše vlasy zaslúžia
Uľahčite si svoj každodenný styling a získajte ľahko upraviteľné vlasy s dlhotrvajúcim leskom.

Ponúkame 2 DRUHY OŠETRENIA:

1. VYSOKO ÚČINNÁ UHLADZUJÚCA KÚRA
je určená na:
- vyrovnanie vlnitých a neposlušných vlasov.
- vyhladenie vlasového vlákna od korienkov ku končekom
-hydratáciu vlasov a tým eliminuje ich krepovatenie

Urýchľuje každodennú úpravu vlasov a po tejto kúre odídete s vyhladenými a lesklými vlasmi, ktoré sú ľahko rozčesatelné.
Obsahuje KERA-KOLAGÉN COMPLEX, vďaka ktorému sa môžete tešiť z vyhladených vlasov po dobu minimálne 12 týždňov.
Na rozdiel od iných značiek
Keratin Therapy od Alfaparf ako jediná keratínová kúra vám pri vymývaní keratínu z vlasov nepoškodí štruktúru vašich prirodzených vlasov.

2. JEDNODUCHÁ EASY LISSE KÚRA NA UCHOVANIE KUČIER
UPRAVENÁ, ALE PRIRODZENÁ! - Rozlúčte sa vďaka službe EASY LISSE s krepovými vlasmi. Novinkou služby je upravujúci kondicionér s dlhotrvajúcimi účinkami. S jeho pomocou dostanete približne za 1 hodinu pod kontrolu objem a krepovitosť. A to po dobu minimálne 2 mesiacov! Uľahčite si svoj každodenný styling a získajte ľahko upraviteľné a jemné vlasy s dlhotrvajúcim leskom. Vlasy vyzerajú revitalizované, sú hodvábne na dotyk a žiarivo lesklé. Dá sa zmiešať s pigmentom na oživenie farby vlasov.

3. R-Power Rigena Lifting - Laminárne ošetrenie pre okamžitú regeneráciu

Prevratná novinka na rýchlu obnovu mimoriadne poškodených vlasov R-Power výplňové lamelárne ošetrenie je kombináciou glykolu, liečivých látok a vysoko koncentrovanej kyseliny hyalurónovej. Ľahká fluidná textúra, pri kontakte s vlhkosťou vlasov sa aktivuje a vytvorí dokonalú emulziu. Liečivé látky sa okamžite viažu na vlasy a prestavujú vlasové vlákno v najviac poškodených oblastiach. Vlasy sú lesklejšie, mäkšie, hydratované a zároveň reštrukturalizované.

Je vhodný pre všetky typy vlasov, najmä pre poškodené vlasy po chemickom ošetrení, namáhané alebo matné.
Výsledkom regenerácie je okamžitý efekt ľahkých a lesklých vlasov. Vlasy sú pružnejšie, hydratované a s hodvábnym efektom.

[/column] [column size="1/3"]

Revolučné premeny

[/column] [/row]