Ozdravenie vlasov pomocou ultrazvuku

Získajte krásne, lesklé a elastické vlasy s ultrasonic systémom, ktorý zaistí lepšiu absorpciu výživy, uhladí vlasové šupiny. Ultrazvuková žehlička na vlasy nie je klasická tepelná žehlička ani prístroj na vyrovnanie vlasov. Toto zariadenie funguje iným princípom (nepáli), lebo v platničkách z vnútornej strany žehličky je zabudované infračervené žiarenie a keď sa tie dve platničky spoja, vznikne výboj za pomocou, ktorého prenikne výživa lepšie do vlasov a uzamkne ju vo vnútri vlasov. Je to zariadenie s modernou technológiou budúcnosti, ktoré zožalo veľký úspech po celom svete.

Vysoko regeneračná a reparačná kúra s intenzívnym výsledkom vďaka pôsobeniu UV lúčov. Proteíny, pigmenty, voda a všetky vyživujúce, regenerujúce látky vnikajú priamo do hĺbky vlasu, kde ostávajú zablokované. Scelí vlasové šupinky, posilní kutikulárnu vrstvu, regeneruje vlasové vlákna. Zabraňuje rozdvojovaniu, štiepeniu sa koncov, udržuje elastickosť vlasov a zároveň predlžuje trvácnosť farby vlasov. Výrazne sa zlepšuje vlasová štruktúra aj z estetického pohľadu. Pre dôkladné zafixovanie sa odporúča kúru opakovať 3-5 krát pretože táto kúra je čisto prírodná, bez obsahu sulfátov a parabénov. Stimuluje i pokožku hlavy.

Akcia zahŕňa: použitie špeciálneho šampónu-biologický extrakt z bazalky obnovuje poškodené vlasy, výťažky z bambusu zvyšujú odolnosť vlasových vlákien. Nanesenie liečivej rekonštrukčnej kúry na krepovité, veľmi poškodené vlasy. Tento hĺbkový nutričný zábal vyživuje a obnovuje vlasy vďaka komplexu prírodných aminokyselín a rastlinným komplexom bazalky a bambusu. Presušenie vlasov na 50% a nanesenie špeciálneho spreju na silne poškodené vlasy. Proteínový komplex dodáva silu štruktúre vlasov, chráni steblo vlasu proti ďalšiemu poškodeniu. Uľahčuje rozčesávanie a zvyšuje hebkosť a lesk vlasov. Sušenie prípadne žehlenie alebo fúkaná.

O MNE

Mám dlhoročné skúsenosti so strihaním rôznych vekových kategórií a rôznych typov učesov.

Moja práca je mojím koníčkom, rada pracujem s ľuďmi, sledujem nové trendy, neustále sa vzdelávam - vlastním rôzne certifikáty.

Pri každej návšteve poskytnem zákazníkovi bezplatné vlasové poradenstvo.

Kontaktujte nás

Dana Šlégrová

Jégeho 10
821 08 Bratislava - Ružinov

0905 462 667

Tvorba webových stránok
Počítačové kurzy v Bratislave
Leitus - jazykové kurzy

Otváracie hodiny

Pondelok - Sobota

Objednajte sa prostredníctvom telefónu
0905 462 667

Iba na telefonickú objednávku na tel. čísle 0905 462 667.

Social Share