Získajte krásne, lesklé a elastické vlasy s ultrasonic systémom, ktorý zaistí lepšiu absorpciu výživy, uhladí vlasové šupiny. Ultrazvuková žehlička na vlasy nie je klasická tepelná žehlička ani prístroj na vyrovnanie vlasov. Toto zariadenie funguje iným princípom (nepáli), lebo v platničkách z vnútornej strany žehličky je zabudované infračervené žiarenie a keď sa tie dve platničky spoja, vznikne výboj za pomocou, ktorého prenikne výživa lepšie do vlasov a uzamkne ju vo vnútri vlasov. Je to zariadenie s modernou technológiou budúcnosti, ktoré zožalo veľký úspech po celom svete.

Vysoko regeneračná a reparačná kúra s intenzívnym výsledkom vďaka pôsobeniu UV lúčov. Proteíny, pigmenty, voda a všetky vyživujúce, regenerujúce látky vnikajú priamo do hĺbky vlasu, kde ostávajú zablokované. Scelí vlasové šupinky, posilní kutikulárnu vrstvu, regeneruje vlasové vlákna. Zabraňuje rozdvojovaniu, štiepeniu sa koncov, udržuje elastickosť vlasov a zároveň predlžuje trvácnosť farby vlasov. Výrazne sa zlepšuje vlasová štruktúra aj z estetického pohľadu. Pre dôkladné zafixovanie sa odporúča kúru opakovať 3-5 krát pretože táto kúra je čisto prírodná, bez obsahu sulfátov a parabénov. Stimuluje i pokožku hlavy.

Akcia zahŕňa: použitie špeciálneho šampónu-biologický extrakt z bazalky obnovuje poškodené vlasy, výťažky z bambusu zvyšujú odolnosť vlasových vlákien. Nanesenie liečivej rekonštrukčnej kúry na krepovité, veľmi poškodené vlasy. Tento hĺbkový nutričný zábal vyživuje a obnovuje vlasy vďaka komplexu prírodných aminokyselín a rastlinným komplexom bazalky a bambusu. Presušenie vlasov na 50% a nanesenie špeciálneho spreju na silne poškodené vlasy. Proteínový komplex dodáva silu štruktúre vlasov, chráni steblo vlasu proti ďalšiemu poškodeniu. Uľahčuje rozčesávanie a zvyšuje hebkosť a lesk vlasov. Sušenie prípadne žehlenie alebo fúkaná.

Skip to content