Danka Šlégrová
vlasový terapeut

O mne

Moja cesta začala komplexnou výživou, ktorá mi postupne  regenerovala nielen telo, ale pôsobila aj na moje zmysly, upokojila nervový systém, čo ma viedlo k lepšej nálade, ku krajším myšlienkam. Pravidelne som sa vzdelávala a naučené som postupne zavádzala do života.

Žiaden lekár, terapeut, tabletky, ani dobrá rada Vám život nezmení, pokiaľ sa človek sám nezačne v tomto smere vzdelávať a pravidelne krok po kroku uvádzať do života.

Žiaden zázrak na počkanie neexistuje. Mám za sebou veľké množstvo školení a veľa osobných konzultácii s váženými odborníkmi. Mám rada ľudí. Touto cestou im chcem ukázať a budem rada ak Vás budem môcť na tejto ceste poznania sprevádzať.

Ako Vám viem pomôcť?

Webináre
zdravia a života

Webináre zamerané na podporu zdravia a života. Naučíte sa ako upokojiť svoj nervový systém a ovládnuť vaše zmysly.

Chceli by ste mať lepšiu náladu
a zvládať životné situácie hravo?

Telefonická
konzultácia

Je pre Vás zaujímavé prejsť vaše výzvy prostredníctvom telefónu? Ak áno dohodnite s so mnou telefonickú konzultáciu.

Prejdime spolu Vaše výzvy
a nájdime riešenie.

Osobná
konzultácia

Osobná forma konzultácie prináša pochopenie aktuálneho stavu v bezpečnom prostredí. Spolu nájdeme riešenie.

Pochopte Váš aktuálny stav
a nájdite spolu so mnou riešenie.

Naši spokojní klienti.

Danka je veľmi milá a energická osôbka. Vždy ochotná pomôcť a poradiť, preto sa k nej často a s dôverou obraciam. Obdivujem ju pre jej nezávislosť, silu a schopnosť posúvať sa vpred napriek prekážkam. Jej vôľa neustále na sebe pracovať je pre mňa veľkou inšpiráciou.
Evička Foltánová
učiteľka v MŠ
Taký zlatý človiečik ako je Danka, málokto pozná a padne Vám pri nej sánka. Toľko energie a chuti žiť život krásny, poznám ju už nejaký čas, s ňou život je úžasný! Veľmi si vážim jej skvelé nápady. Radosť, šťastie a nik sa s ňou nenudí. Vždy pomôže, veď ona môže a nik s ňou nie je na nože. Ďakujem Ty dievča milé, že prežívam s Tebou vzácne chvíle.
Romana Sagulová
CEO, terapeutka
Danku vnímam ako silnú ženu, čo sa pred ničím nezastaví, vždy sa vynájde a hľadá riešenia ako sa veci dajú uskutočniť. Živel ohňa u nej prevláda, a to nielen vo vlasoch 😉 Oceňujem na nej, že na sebe stále pracuje, aby sa mohla rozvíjať v pracovnej aj osobnostnej rovine, a pomáhať tak aj svojmu okoliu a rodine. No a, práve ona mi ukázala, čo môžem dodávaním výživy každý deň získať a za to som jej veľmi vďačná. 💜
Simona Brkalová

Napíšte mi.

Pre viac informácií som Vám k dispozícii. Napíšte nám krátku správu a ja sa Vám ozvem ihneď ako to bude možné.

    Edit Template

    Získajte krásne, lesklé a elastické vlasy s ultrasonic systémom, ktorý zaistí lepšiu absorpciu výživy, uhladí vlasové šupiny. Ultrazvuková žehlička na vlasy nie je klasická tepelná žehlička ani prístroj na vyrovnanie vlasov. Toto zariadenie funguje iným princípom (nepáli), lebo v platničkách z vnútornej strany žehličky je zabudované infračervené žiarenie a keď sa tie dve platničky spoja, vznikne výboj za pomocou, ktorého prenikne výživa lepšie do vlasov a uzamkne ju vo vnútri vlasov. Je to zariadenie s modernou technológiou budúcnosti, ktoré zožalo veľký úspech po celom svete.

    Vysoko regeneračná a reparačná kúra s intenzívnym výsledkom vďaka pôsobeniu UV lúčov. Proteíny, pigmenty, voda a všetky vyživujúce, regenerujúce látky vnikajú priamo do hĺbky vlasu, kde ostávajú zablokované. Scelí vlasové šupinky, posilní kutikulárnu vrstvu, regeneruje vlasové vlákna. Zabraňuje rozdvojovaniu, štiepeniu sa koncov, udržuje elastickosť vlasov a zároveň predlžuje trvácnosť farby vlasov. Výrazne sa zlepšuje vlasová štruktúra aj z estetického pohľadu. Pre dôkladné zafixovanie sa odporúča kúru opakovať 3-5 krát pretože táto kúra je čisto prírodná, bez obsahu sulfátov a parabénov. Stimuluje i pokožku hlavy.

    Akcia zahŕňa: použitie špeciálneho šampónu-biologický extrakt z bazalky obnovuje poškodené vlasy, výťažky z bambusu zvyšujú odolnosť vlasových vlákien. Nanesenie liečivej rekonštrukčnej kúry na krepovité, veľmi poškodené vlasy. Tento hĺbkový nutričný zábal vyživuje a obnovuje vlasy vďaka komplexu prírodných aminokyselín a rastlinným komplexom bazalky a bambusu. Presušenie vlasov na 50% a nanesenie špeciálneho spreju na silne poškodené vlasy. Proteínový komplex dodáva silu štruktúre vlasov, chráni steblo vlasu proti ďalšiemu poškodeniu. Uľahčuje rozčesávanie a zvyšuje hebkosť a lesk vlasov. Sušenie prípadne žehlenie alebo fúkaná.

    [vc_row][vc_column width=“1/1″][vc_gallery type=“image_grid“ interval=“3″ images=“1900,1901,1902,1903″ onclick=“link_image“ custom_links_target=“_self“ img_size=“200×122″][/vc_column][/vc_row]